Yurtiçi Balayı Seçenekleriniz

26 Ekim 2008

 Bu özel gün için önce nasıl bir balayı istediğinizi belirlmelisiniz. Lüks bir otel mi,bir tatil köyü mü ya da bir pansiyonda konaklamayı mı tercih ederdiniz. Peki mavi yolculuğa çıkmaya ne dersiniz?

Yoğun evlilik hazırlıkları ile geçirilen son aylar, her şeye yetişememenin getirdiği stresin ardından yaşayacağınız balayı ,tüm yorgunluğunuzu alacak ve yeni hayatınıza en güzel şekilde başlamanızı sağlayacak.Balayı seyahatinizde size en uygun , kaliteli ve sorunsuz hizmeti sağlayabilecek yerleri tercih etmeniz için size sitemizde rehberlik etmeye çalışacağız.

Antalya ve Muğla yaz düğünlerinde balayı için tercih edilebilecek vazgeçilmez illerimizdendir. Belek,Kemer,Finike,Kaş,Kalkan, Side,Manavgat,Dalaman, Fethiye,Bodrum,Çeşme,Didim,Kapadokya,Kuşadası,Marmaris doğal güzellikleri ve farklı konseptlerle balayı için sizleri bekliyor.

Otellerin ya da turların balayı indirimli paketlerinden yararlanabilmeniz için en geç 1 ay önce evlenildiğine dair belge göstermenizin gerekmekte olduğunu unutmayınız.

En uygun balayı seçenekleri için Tatil Vitrini  sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

 

İlgili kategoriler:

Yurtiçi Balayı

Yurtdışı Balayı

Balayı Önerileri

 

 

Etikerler: Balayı, balayı seçenekler, balayı gidecek yerler, balayı mekanları,balayı otelleri,yurtdışında balayı,yurtiçinde balayı,balayı turları

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir