Pınar Altuğ - Yağmur Atacan

Şöhreti Evlilikleriyle Yakalayanlar

28 Şubat 2010

Sanat dünyasında eşlerinin şöhretiyle ünlenen birçok isim var. Hepsinin ortak noktası evlendikten sonra şöhretin zirvesine tırmanmaları.

 

SOSYETEYE GİRDİ

Yeni Karamürsel Mağazaları’nın sahibi Tan Ailesi’nin en küçük oğlu Harun Tan, manken Ebru Şallı ile evlenince adından çok söz ettirdi. Artık Harun Tan’ı yalnız iş dünyası değil, herkes tanıyor. Tabii bu evlilikte Ebru Şallı da eşinin sayesinde ününe ün kattı. Sosyeteye giren Şallı, televizyon programlarına başladı.

 

EŞİNİ TELEVİZYONCU YAPTI

Ünlü top model Tülin Şahin ile 2005 yılında dünyaevine giren halkla ilişkiler uzmanı Mehmet Özer, Tülin Şahin ile evlendikten sonra meşhur oldu. Özel bir televizyon kanalında yemek programına başlayan Özer’in yeni kariyeri Tülin Şahin’in “Kocam çok iyi yemek yapıyor” sözleri ile başladı.

 

ZİRVEYE EŞİ TAŞIDI

Petek Dinçöz çok da popüler olmayan bir mankendi. Gönlünü televizyoncu Can Tanrıyar’a kaptırana kadar… Tanrıyar, tüm gücünü kullanarak sevdiği kadının elinden tuttu ve onu assolist olarak zirveye taşıdı. Dinçöz daha fazla ekstraya çıkmaya, televizyon programları yapmaya başladı.

 

EVLENİNCE DİZİDE ROL ALDI

Seda Sayan, geçtiğimiz yıllarda çok tanınmayan türkücü Onur Şan ile evlenince genç türkücünün işleri bir anda açıldı. Onur Şan, Sayan’ın oynadığı reklam filmlerinin müziğini yaptı, ekstralara çıktı ve televizyon dizilerinde oynamaya başladı.

 

YAĞMUR ATACAN FİYATINI ARTIRDI

Pınar Altuğ ile evlendikten sonra popülaritesi artan Yağmur Atacan bir anda aranılan bir oyuncu oldu. Atacan bu durumdan gocunmadığını da itiraf ederken son dönemde çekilen birçok sinema filminde kendisine rol buldu ve fiyatını arttırdı.

(kaynak:bugun)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir