Oscar de la Renta Gelinlik Koleksiyonu

30 Aralık 2008

Oscar de la Renta Gelinlik KoleksiyonuGelinlik denince akla ilk gelen isimlerin başında Oscar de la Renta geliyor. Tasarladığı birbirinden farklı gelinlik modelleri ile Oscar de la Renta, bir gelinin nasıl görünmek istediğini çok iyi bilen bir tasarımcı. 

De la Renta’nın 2008-2009 gelinlik koleksiyonu ise o kadar farklı geline, o kadar farklı tarza hitap ediyor ki, sezonun en çok boyutlu koleksiyonlarından biri.

Abartılı kişiliğinize uygun tantanalı bir prenses gelinliği mi istiyorsunuz? Hazır. Kısa güzel bir elbiseyle sade bir zerafet mi yansıtmak istiyorsunuz? Buradan buyrun.

Nostaljik bir country tarzı denemeyi mi aklınıza koydunuz? Şapkanız hazır. Yarı dar, eteklerin alt bölümünde açılan moda tuvaletleri ise bir içim su.

İşlemeli, Saten, Straplez, Duvaklı, Güllü, Tek Omuzlu, V Yaka, Taçlı, Transparan, Mini, Yandan Fiyonklu, Düz Katlı Straplez, Taşlı Straplez, Tek Omuzdan Askılı Balon gelinlik gibi farklı birçok model ve malzemenin kullanıldığı bu gelinlik koleksiyonu, tek bir ortak şeyi ön plana çıkarıyor, o da tasarımın gücü…

(modaport.com)

İlgili Kategoriler:

Pronovias 2009 Gelinlik Modelleri

Eden Bridals 2009 Gelinlik Modelleri

Akay 2009 Gelinlik Koleksiyonu

Cemil İpekçi Gelinlik Modelleri

Gözde Gelinlik Modelleri

2009 Gelinlik Modelleri

2008 Yılı Gelinlik Modelleri

2007 Gelinlik Modelleri

Gelinlik Kumaşları

Tesettürlü Gelinlik

Kısa Gelinlikler

 

Yorum

  • Hej Jakob jeg har lige siddet og lݦst lidt pİ¥ den nye side, ser super flot ud, men der er nogle stvaefejl som jeg synes du skal fİ¥ rettet til  ikke for at genere dig, men andre lݦser den jo ogsİ¥. hİ¥ber det er ok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir