Nişan Töreni Konseptine Uygun Bir Nişan Elbisesi

25 Ekim 2008

Nişan Töreni Konseptine Uygun Nişan Elbisesi Nişan elbisesinin nişan töreninin yapılacağı mekana,organizasyon tipine,davetli niteliğine kısacası herşeye uygun olması gerekir.

Yaz düğünlerinde genelde açık  hava tercih edildiği için canlı renkler kullanılırken, kış düğünlerinde daha koyu renkler tecih
edilmektedir.

Eğer açık hava da bir davet verecekseniz mutlaka yanınızda şal bulundurun. Böyle bir törende elbisenizi seçerken altına giyeceğiniz ayakkabıyı da mutlaka hesaba katmalısınız. Sivri topuklu bir ayakkabı ile çim ya da yumuşak zeminli bir mekânda düzenlenen bir davete katılmanız hareketilerinizi kısıtlayacak ve  kıyafetin kendini göstermesini engelleyecektir.

Kış düğünlerinde kapalı mekanlar tercih edileceği için işlemeli ve daha ağır kıyafetler bahar havası estirebilir. Ayrıca yazın kapalı mekanlarda yapılan düğünler için de geçerlidir.

 Davetliler daha çok gençlerden oluşuyorsa istediğiniz renk ve modeli seçebilirsiniz ama ailenizden,akrabalardan daha doğrusu sizden yaşça büyük kişilerden oluşan bir davetli topluluğunda daha olgun,hanımefendi,şık ve zarif olmanız beklenir.

Konsepte uygun olan bir elbisenin sizi daha şık göstereceğinden ve zerafetinizle herkesin aklında kalacağınızdan şüpheniz olmasın.

 

İlgili Linkler:

2009 Nişan Kıyafeti Modelleri

2008 Nişan Kıyafeti Modelleri

Nişan Kıyafetleri

Nişan Elbisenize Karar Veremiyor Musunuz? 

Abiye Alırken Nelere Dikkat Etmeli 

Nişan Mekanı

Nişan Çiçeği

Nişan Pastası

Nişan Yüzüğü

Nişan Bohçası

Nişan Fotoğraf ve Video Kamera Çekimi

Nişan Davetiyesi

Nişan Hazırlıkları

Nişan Saç Modeli

Nişan ile ilgili fotoğraf ve resimlere ulaşmak için lütfen tıklayın

 

 

Etiketler: Nişan Kıyafetleri, Nişan Elbiseleri, Nişan Kıyafeti,Nişan Elbisesi, Abiye, Abiye Resimler, Abiye Modelleri, Nişan Kıyafeti Alırken, Nişan Kıyafeti Öneriler, Nişanda Giyilebilecek Elbiseler, Kapalı Nişan Kıyafeti, Dekolte Nişan Elbisesi

Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir