Nişan Mekanı

24 Mart 2008

Nişan İçin Hazırlanmış Bir Masa - Nişan Mekanı FotoğrafıNişan mekanı seçilirken, gelin ve damat adayının nasıl bir nişan yapmak istediklerini iyi düşünmeleri gerekir. Nişan gününün en güzel şekilde yaşanması için ailelerin de bu konuda anlaşmış olması gerekmektedir.

Eğer  aileler arasında küçük çaplı bir  nişan yapılmak isteniyorsa gelinin evi nişan için uygun bir mekandır. Fakat evin uygun olmayacağı düşünülüyorsa bunun yerine küçük çaplı bir salon ( sosyal tesis gibi ) tercih edilmelidir.  

Daha büyük çaplı bir nişan düşünülüyor ise bunun için  bir düğün salonu kiralamak en doğru seçimdir. 

Nişan mekanı seçildikten sonra davetli sayısı konusunda ciddiyetli davranmak gerekir. Her iki tarafında davetli sayıları birbirinden çok fazla veya az olmamalıdır.  Davetlilere nişanın nasıl bir ambians içerisinde geçeceği bildirilmeli ki, nişana katılacaklar buna göre hazırlık yapmalıdır.

Nişan süresince çocuklu davetlilerin sıkıntı yaşamaması için palyaço ayarlanabilir. Böylelikle çocuklar palyaço ile vakit geçirirken ebeveynler çok daha rahat eğlenebilirler. 

Nişan ile ilgili fotoğraf ve resimlere ulaşmak için lütfen tıklayın

 

Nişan Mekanı

Nişan Çiçeği

Nişan Pastası

Nişan Kıyafetleri

Nişan Yüzüğü

Nişan Bohçası

Nişan Fotoğraf ve Video Kamera Çekimi

Nişan Davetiyesi

Nişan Hazırlıkları

Nişan Saç Modeli

 

Etiketler : Nişan Mekanı, Nisan Mekani, Nişan Töreni Mekanı, İstanbul Nişan Mekanları, Ankara Nişan Mekanları, Nişan Davetlileri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir