Nikah Merasimini Unutulmaz Kılmak İsteyenlere Bir Rus Önerisi

19 Aralık 2008

Nikah Merasimini Unutulmaz Kılmak İsteyenlere Bir Rus ÖnerisiRusya’da kurulan bir düğün şirketi, evlilik törenlerini unutulmaz hale getirmek isteyenlere ilginç alternatifler sunuyor.

İsteyen 18. yüzyılda prensesler gibi evlenebiliyor. İsteyen de silahlı soygunun ortasında eşini gangsterlerden kurtararak evlenebiliyor. Misafirlerin ve gelinin haberinin olmadığı ilginç senaryolar düğün merasimlerini unutulmaz hale getiriyor.

Rusya’da son zamanlarda egzotik düğün merasimleri ilgi odağı olmaya başladı. Romantik kişiliğe sahip olanlara farklı evlenme senaryolarını sunan Wedding Consult Evlenme Acentesi, isteyenleri 18. yüzyılın başına götürerek geline şato prensesi olma imkanı veriyor. Damada kalbinin prensesisini kurtaran bir silahşör olma fırsatı veren düğünler peri masallarını aratmayan maceralarla gerçekleşebiliyor.

20. yüzyılın başında gelin ve damadın gangasterlerle baş başa kaldığı senaryoda silahlı çatışmaların arasında düğün gerçekleşiyor. Talep edilmesi durumunda düğünün Meindorf’ta bir şatoda gerçekleştirilebildiğini anlatan Wedding Consult Evlenme Acentesi Müdürü Andrey Kadişin, şatoyu 50 bin euro’ya kiraladıklarını anlattı.

Çeşitli tarihi sahneler için Mosfilm’in (Rusya’nın Hollywood’u) malzeme ve dekorasyonlarını kullandıklarını belirten Kadişin, “Özelikle seyircilerin tepkisi hoş oluyor. Mesala evli çiftin silahlı çatışma ortasında kalması düğüne gelenleri çok endişelendiriyor. Bu arada havada balon içinde ya da her hangi bir metro istasyonu’nda düğün gerçekleştirebiliriz. Yeter ki paranız olsun” diye konuştu.

 

(star.com.tr)

İlgili Kategoriler:

Çılgın Evlenme Teklifi 

Bungee Jumping Yaparak Evlendiler 

Düğün İşini de Şirketlere Bıraktık 

Söz ve Nişan 

Evleniyoruz, Mutluyuz! 

Düğün Fotoğrafları da Değişti 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir