Mobilya

4 Ekim 2008

 Mobilya stiliniz sizi,karakterinizi,yaşam tarzınızı anlatır,size iyi ya da kötü hissettirir. Çalışın ya da çalışmayın evde geçirilen zaman insan hayatının önemli bir parçasını oluşturur. Hem rahat edebileceğiniz hem de tarzınızla beğeni kazanabileceğiniz bir model bulmanız aslında imkansız değil.

Öncelikle yaşayacağınız evin büyüklüğüne ve bütçenize göre alacaklarınızın listesini çıkarmalısınız.

Mobilya ödemelerini uzun vadelere yayabilirsiniz.

Kötü bir mobilya sırt, bel ve ayak ağrıları gibi fiziksel rahatsızlıklara neden olur. Bedensel açıdan sizi rahat ettirebilecek bir model seçmelisiniz.
 
Mobilyanın döşeme malzemesi dayanıklı olmalı, kolay yanmamalı, kolay temizlenebilmeli.

Mobilya evdeki diğer eşyalarla uyumlu olmalı.

Ürünle birlikte mutlaka garanti belgesi de alınmalı.Satın alınan mobilyanın özelliklerini de içeren  kullanma kılavuzu istenmesi, kullanma kılavuzu temin edilemediğinde ürüne ilişkin satıcıdan kapsamlı bilgi edinilmesi tavsiye ederiz.

Mobilyanın yapımında kullanılan ağacın cinsi, parçaların birleştirme yerlerinin sağlamlığı hakkında bilgi sahibi olunmalı.

Mobilyaları teslim alırken yada montajından sonra mutlaka iyice kontrol edin..İçinize sinmeyen yada bozuk ,kırık ,yanlış birşey olursa görevliyi mutlaka uyarın ve düzeltilmesini isteyin..

Mobilya tasarımları için galerimizden Oturma Odası Dekorasyonuna göz atabilirsiniz.

 

İlgili Kategoriler:

Ev Dekorasyonu/Beyaz Eşya

Ev Dekorasyonu/Yatak Odası

Ev Dekorasyonu/Mutfak

Ev Dekorasyonunda Renk Seçimi

Evlilik Listesi

Düğün Hediyesi

Balayı

Pırlanta

Gelin

Damat

 

Etiketler: Mobilya, Oturma Grubu, Oturma Odası, Misafir odası, Koltuk,Çekyat,Kanepe,Yatak odası,mutfak,beyaz eşya,mutfak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir