Japon Heyet Çiftetelli Eşliğinde Eğlendi

17 Ekim 2008

Çiftetelli Oynayan Japon HeyetiNilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in Davetlisi Olarak Bursa’ya Gelen Japonya Tokai Belediye Meclis Üyesi Awano Fumiko, Saito Makoto, Jinno Kumiko, Abe Tateo ve Belediye Meclisi Ofis Müdürü Wakasa Akio Katıldıkları Düğünde Çiftetelli Oynayarak Stres Attı.
 

Bu tür ziyaretlerle iki belediye arasındaki dostluğun geliştirildiğine dikkat çeken Başkan Mustafa Bozbey, “İki farklı ülke, iki farklı kültür önemli olan Türkiye ve Japonya arasındaki dostluğun ve ilişkilerin daha da geliştirilmesi” dedi. Tokai Belediyesi ile Nilüfer Belediyesi arasında gerçekleştirilen personel değişim projesi ile iki belediye arasındaki örnek projelerden yararlanmak istediklerini söyleyen Başkan Mustafa Bozbey, “Tokai’nin de bizlerin de ülkemize örnek olan projeleri ve çalışmaları var. Karşılıklı olarak bu projelerde edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizi paylaşıyoruz. Bu tür deneyim ve paylaşımlar her iki belediye halkının daha kaliteli bir yaşam sürmesi içindir” diye konuştu.

Buzz Park Kristal Restoran’daki yemek sonrası Bakan Mustafa Bozbey ve Japon heyet Nilüfer Belediyesi Plan ve Projeler’de çalışan Neslihan Işık’ın düğün törenine katıldı. Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in kıydığı nikahta Tokai Belediye Meclis Üyesi Awano Fumiko ve Saito Makoto da genç çiftin nikah şahitliğini yaptılar. Neslihan & Erkan Katıkol çiftinin Zürih Düğün Salonu’nda gerçekleşen düğün törenlerinde sahneye çıkan Japon heyet ve Başkan Mustafa Bozbey’in çiftetelli oynayıp halay çekmesi ise ilginç görüntülere sahne oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir