Hangi Gelinliğe Hangi Aksesuar?

16 Aralık 2009

Hangi Gelinliğe Hangi Aksesuar?Hayalinizdeki gelinliği bulmak yeterince zor, peki ya aksesuarlara ne demeli? Mükemmel gelinliğinize göz alıcı aksesuarlar arıyorsanız hazırladığımız rehber sizi doğru seçimlere götürecektir.
 
Kraliçe Asaleti
 
Gelinlik profili: Kabarık etek, lüks kumaş, taş işlemeler.
Doğru aksesuarlar: Gösterişli gelinliğinizi taşlı bir taçla süsleyebilirsiniz. Taşlı ayakkabılar da işli gelinlikler için doğru seçim. Minik taş işli bir eldiven kraliçelere yaraşır gelinliğinizin tamamlayıcısı.
 
Şehirli Zarafet
 
Gelinlik profili: Az volan, kısa boy, parlak kumaş, sade detaylar.
Doğru aksesuarlar: Saten veya şifon gelinliğinizi yine saten veya şifon aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz. Ayrıca saçınızı tül çiçekli bir taçla süsleyebilirsiniz. Eldivenler yine bu tarz saten ve şifon gelinlikler için uygun seçimler.
 
Vintage Şıklığı
 
Gelinlik profili: Modern bir siluette zarif işlemeler, yumuşak kumaş, retro süslemeler.
Doğru aksesuarlar: Antik stilde bağcıklı, küt topuklu ayakkabılar, dantel vintage bir bolero tarzınızı tamamlayacak en özel aksesuarlar. Yine vintage çiçek işli bir el çantası veya saçınızı süsleyecek tokalarla tarz sahibi bir gelin olabilirsiniz.
 
Sade Tanrıça
 
Gelinlik profili: Yumuşak kumaş, rahat görünüm, minimalist ama şık.
Doğru aksesuarlar: Gelinliğinizi sezon modasından kalın bileklikler, burgulu bir kolye, deri dore bir çanta ve sallantılı küpelerle tamamlayabilirsiniz. Bu zengin detaylar düz sandaletler gibi “casual” olanlarla da kombinlenebilir.
 
 
Kaynak: InStyle Weddings

İlgili Kategoriler:

Pırlanta Modelleri

Pırlantanın Bakımı ve Korunması

Gelinin Takısı

Pırlanta Seçerken Dikkat Edeceğiniz 4 Özellik

İnternet Üzerinden Pırlanta Alımı

Evlilik Yüzüğü Neden Sol Ele Takılır?

 

Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir