Özlem Yıldız, Mutluluğun Sırrını Anlattı
Özlem Yıldız, Mutluluğun Sırrını AnlattıEce Erken'in boşanmak üzere dava açtığı kocası Tuncer Öztarhan'ın örnek eş olarak gösterdiği Özlem Yıldız, mutluluğun sırrını anlattı.

Televizyonun en başarılı isimlerinden biriydi. Sempatikliğiyle büyük ilgi çekiyordu. İşadamı Sinan Serter ile tanıştı ve kısa süre sonra evlendi. 3 yıllık evliliğinin ardından bir de çocuk sahibi oldu. Bu yazki Bodrum tatilinde mutlu bir aile tablosu çizen Özlem Yıldız ile sırrını Vatan'a anlattı.

İş teklifleri alıyor musun?

Televizyonla ilgili teklifler geliyor ama kabul etmiyorum. Çünkü kendime başka bir yol çizdim. Evliliğime zarar gelmesin diye kendimi geri plana çektim.

Bu işi yapıyor olsaydın evliliğin zarar görür müydü?

Herkesin hayatında bir tercihi vardır. Benim hayatımda en büyük hayalim her zaman mutlu bir evlilik oldu. O yüzden de böyle bir evliliği bu işi yapıyorken bulmak çok büyük bir şans. O şansı da kaçırmamak için her türlü fedakarlığı yapıyorum.

Mutlu evliliğin sırrı ne?

Biz birbirimizin en iyi arkadaşıyız. Gün içersinde sürekli haberleşiriz. En güzel şey bu. Öbür türlü heyecanlar sadece birkaç sene sürüyor. Önemli olan bunu uzun yıllara taşımak için arkadaş olmak. Bunu başarırsan evliliğinde çok mutlu olursun.

Dış görünüş sizce ne kadar önemli?

Evlilikte biraz mantık aramak gerekiyor. Dış görünüşe aldanıp da dünyanın en yakışıklısı olması bir şey değiştirmiyor. Önemli olan kafa yapının, hayat standartlarının uyuşması.

Evlendiğinizde "Güzel bir kız neden daha yakışıklı bir erkekle evlenmedi?" diye düşünenler bile oldu...

Bunlar 15-16 yaşında bakılacak şeyler. Benim aklımın ucundan bile geçmedi "Ayy çok yakışıklı bir kocam olsun" fikri. Bu öyle bir şey değil. Evleniyorsun ve hayatının sonuna kadar aynı yastığa baş koyuyorsun. Sinan şimdi benim çocuğumun babası. Onunla ömrümü paylaşacağım. Ben de 10 yıl sonra yaşlanacağım. Dış görünüş önemli değil.

Evliliklerde biraz mantık gerekiyor galiba..

Gerekiyor. Doğru insanı bulduğun zaman "Acaba evlensem mi?" diye düşünmüyorsun. O kendiliğinden evliliğe gidiyor.

Kıskançlık olur mu?

Biz onları çoktan geçtik. Her şeyimizi birbirimizle paylaşırız. Biz birbirimizin en iyi arkadaşıyız. Takılmayacak şeyi kafana takarsan sorun başlar. Biz bunları aştık. Evliliğimizde birbirimize çok güveniyoruz. Öyle telefon karıştırmaları, mesaj okumaları filan yapmıyoruz.

Evlilik aşkı öldürüyor diyorlar...

Kesinlikle öyle bir şey yok. Kocama ilk günkü gibi aşığım.

Kaynak : Hürriyet 

Yorum Yazın - (7 yorum var)
İsim
E-Mail
Yorum

Güvenlik kodu:* Code
Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
   Yorumlar (7)
1. Yazan petek, 28-03-2009 21:54
bende o kadar zengın koca bulsam,ben de aşık olurdum,zeten bu hatunun da tek emeli zengin kocaymış.ama helal olsun taktir ediyorum ben akıllı kadınları.özlemi de örnek alıp,seviyorum valla
2. Yazan anoş, 10-06-2009 17:16
bence özlem mutlulugunu hakketi.zenginlikte alaka yok.fakir insan da mutlu olur eger bir birine seviyorlarsa.
3. Yazan fidan, 06-07-2009 19:14
sen bence sizin oldugunuz camiadaki en şeker en cici en güzel kadınsın sabah şekerlerinden beri seni izliyorum ve çok seviyorum
4. Yazan fidan, 06-07-2009 19:23
bence şu petek adlı arkadaş özlem yıldızı fena halde çekemiyo
5. Yazan nimet kartal, 11-07-2009 19:32
özlemcim zaten çok güzelsin ve saygılı birisin biz ailece senin bütün programlarını izliyorduk.mantığın düşüncen harika allah ömür boyu mutlu etsin sana ve eşine yakışan bu bütün güzelikler ailenin olsun sevgiler.
6. Yazan Günel, 24-11-2009 02:30
Özlem seni cok seviyprum,ben azeribaycandan izliyorum hep seni,ben senin kadar güzel gelin gormedim,ne kadar güzel gelinliqin var,resmen bayildim.onu bana verrrr ne olur.
7. Yazan canan, 07-01-2010 02:22
özlem seni çok seviyorum programlara çıkacakmısınız ????
 
Yandex.Metrica