Diyarbakır'da Muhteşem Düğün
Diyarbakır'da Muhteşem DüğünDiyarbakır'da Veni-Vidi Holding İletişim Koordinatörü 'la dünya evine girdi. Çiftin nikah ve düğün töreni iş, sağlık ve siyaset dünyasını da biraraya getirdi.

Demirok düğün salonunda gerçekleşen ve yaklaşık bin 200 kişinin katıldığı muhteşem düğün töreninde; Diyarbakır Vali Yardımcısı Mehmet Yeşilbaş, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Eyüp Mutlu, Emniyet Müdür Yardımcısı Mahmut Karabulut, Ergani Kaymakamı Enver Ünlü, Ergani Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç, kentte görev yapan mülki idare amir ve yöneticileri, Veni-Vidi, Özel Diyarbakır ve Sevgi Hastanesi gibi Veni-Vidi Holding bünyesinde bulunan sağlık kuruluşlarında görev yapan doktor ve hemşireler ile çok sayıda
davetli yer aldı. Gelin ve damadın dansıyla başlayan düğün töreni gecenin geç saatlerine kadar devam etti.

Diyarbakırlı ünlü ses sanatçısı Bedri Ayseli'nin de sahne aldığı Alper ve Esra çiftinin düğün töreninde davetliler saatlerce halay çekip eğlendi. Yoğun programlarından dolayı düğün törenine katılamadıkları bildirilen siyasiler ise telgraf göndererek Alper ve Esra çiftine mutluluk diledi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Lideri Deniz Baykal, Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu ve AK Parti Diyarbakır Milletvekilleri ile Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, düğün törenine birer telgraf göndererek çiftleri tebrik etti.
Düğün töreni gecenin geç saatlerine kadar coşkulu bir şekilde devam etti. Gelin ve damadı Diyarbakır'da görev yapan yerel ve ulusal basın kuruluşları temsilcileri de yalnız bırakmadı.

kaynak:haber.turk724.net

Yorum Yazın - (4 yorum var)
İsim
E-Mail
Yorum

Güvenlik kodu:* Code
Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
   Yorumlar (4)
1. Yazan ramazan, 24-04-2009 01:43
benim ödevim diyarbakırda düğünler nasıl olur ama size teşekür ederim
2. Yazan ece, 27-03-2010 21:02
çok güre çooolk güzel geçmiş diyarbakırın dügünü her zaman güzeldir
3. Yazan umutcan agit kurt, 31-05-2010 06:38
nie adetleri çıkmıyo
4. Yazan 45, 24-10-2010 21:00
ewet
 
Yandex.Metrica