Bir Çok Gelinin Vazgeçilmezi:Eyeliner ve Kırmızı Ruj

Bir Çok Gelinin Vazgeçilmezi:Eyeliner ve Kırmızı RujTaşırmadan sürebildiğimiz ve canlılığını uzun süre koruyabildiğimiz sürece kim korkar  düğününde kırmızı ruj kullanmaktan.

 

 

 

 

Bir Çok Gelinin Vazgeçilmezi:Eyeliner ve Kırmızı Ruj

Kırmızı ruj kullanabilmeniz için önemli bir şart: dudaklarınız pürüzsüz olmalı. Kuruluk var ise düğün öncesi bir dudak bakımı uygulamanızı önemle tavsiye ederim.

Ruju uygulamadan önce dudaklarınıza kapatıcı ya da fondöten sürerek kurumasını beklemelisiniz. Daha sonra pudra uygulayın.

Dudaklarınız kalınsa belirginleştirmek ince ise kalınlaştırmak ve alanı belirlemek için dudak kalemi kullanmanız faydalı olacaktır.

Bir Çok Gelinin Vazgeçilmezi:Eyeliner ve Kırmızı RujRuju ruj fırçası ile uygulayın taşan noktaları pamuklu çubuk ile hemen temizleyin.

 

 

 

 

Eyelinerla belirgenleştirilmiş, kirpiklerle desteklenmiş sade bir göz makyajı sizi Bir Çok Gelinin Vazgeçilmezi:Eyeliner ve Kırmızı Rujmuhteşem gösterecektir.  

İster en popular eyeliner tekniklerinden birini uygulayın, kedi gözü; ister tüm göz çevrenize eyeliner çekin ya da uçlara doğru kalınlaşan yöntemi uygulayın.  Seçim size kalmış.

Aşağıdasürme tekniğinin adımlarını görebilirsiniz. 

Göz makyajınızı oğal ve açık tonlarda farla destekleyebilir ve en son takma kirpiklere geçebilirsiniz. 

 Bir Çok Gelinin Vazgeçilmezi:Eyeliner ve Kırmızı Ruj

 

 

 
Ve artık bu muhteşem günün prensesi olmaya hazırsınız...

Bir Çok Gelinin Vazgeçilmezi:Eyeliner ve Kırmızı Ruj

Yorum Yazın - (0 yorum var)
İsim
E-Mail
Yorum

Güvenlik kodu:* Code
Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır. 

Son Yazılar