Gözde Gelinlik Modelleri

20 Ekim 2008

Gözde Gelinlik ModelleriBeyaz bir gelinlik, uzun bir duvak, kabarık bir etek klasik gelinlik anlayışını teşkil etsede artık dünya değişmekte. Beyazın tonları beyaza nazaran daha sık tercih edilirken, pastel tonların ağırlıkta olduğu gelinlikler ya da renkli aksesuarlarla süslenmiş gelinlikler artık moda.İşte evlenmeyi planlayan gelin adayları için, farklı ama göz alıcı,cesur ama zarif modeller…

Bembeyaz Bir Gelinlik Yerine

Bej ve kırık beyaz renkler uzun zamandır düz beyaza alternatif olarak kullanılmaya başlanmıştı. Son yıllarda diğer renkler de bu skalaya katıldı. Renkli bir gelinlik seçmeyi düşünüyorsanız, ilk yapmanız gereken sizin için doğru renk ve tonu bulmak. Rengin kendini göstermesi açısından kumaşın kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz.

Çiçekli Modeller ve Aksesuarlar

Cıvıl cıvıl, çiçekli ince kumaşlar, uçuşan tüller arasında hafif renkli çiçekler serpiştirilmiş hoş bir gelinlik tercihiniz olabilir. çiçekleri gelinliğin üzerinde, saçınızda ya da duvağınızda kullanabilirsiniz.

Straplez Gelinlikler

Gelinlikte en çok tercih edilen modeldir. Oysa bu modelin kullanımı gerçekten zordur. Gelinlik çok iyi bir  kalıba oturtulmadıkça her an düşeceği endişesiyle onu sürekli çekiştirebilirsiniz. Bu da hoş olmayan tü yaratır. Bu yüzden eğer straplez giyinmeyi düşünüyorsanız tercihinizi çok emin olduğunuz bir yerden yapmanızı ve provalarınızı aksatmamanızı öneririz. ve son dakikada kilo almamaya özen gösterin.

Pırıltılı Modeller

Gelinlikte ışıltı daha çok kış modelleri için akla gelen detaylardandır. Çünkü kapalı mekan düğünlerinde ışıklar ve gece loşluğunu göz önüne alarak daha ışıltılı, daha belirgin çizgileri olan, işlemeli, dantelli gelinlikler düşünülebilir. Ama son zamanlarda ışık sistemleri o kadar gelişti ki istenilen yerde, istenilen ortamı kurmak mümkün. Bu durumda pırıltılı gelinlik modelleri de dört mevsime yayıldı. Pırıltıyı kenarlarla, bitişlerde gibi belli bölgelerde sınırlayarak modelinizi daha zarif tutabilirsiniz.

Etiketler: Gelinlik modelleri, gelinlik resimleri, gelinlik,beyaz gelinlik, straplez gelinlik, askılı gelinlik,kabarık gelinlik.

2009 Gelinlik Modelleri

2008 Yılı Gelinlik Modelleri

2007 Gelinlik Modelleri

Tesettürlü Gelinlik Modelleri

Duvak Modelleri

Eldiven Modelleri

 

Gelinlik Seçerken Dikkat Edeceğiniz Bazı Noktalar 

Beden Yapınıza Göre Gelinlik Seçiminin Püf Noktaları

Gelin İç Çamaşırı Seçiminde Bazı Önemli Noktalar 

Gelin Ayakkabısı Seçerken 


 

 

Etiketler: Gelinlik Modelleri, Gelinlik Resimleri, Gelnlikler, Gelinlik 2009, gelin 2008, 2007 beyaz gelinlik ,gelinlik arıyorum, en güzel gelinlik

Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir