Gelinler Artık “Siyah Kuşak”lı

6 Ağustos 2011

Gelinler Artık Kırmızı kuşak artık tarih oluyor.2011 gelinleri bellerine rengarenk kuşaklar bağlamayı tercih ediyor. Özellikle siyah son günlerin en gözde rengi. Vera Wang’in yeni koleksiyonunda da tüm kuşaklar siyah.

Geçtiğimiz hafta Paris’te Onur Saylak ile nikâh masasına oturan Tuba Büyüküstün, beline bağladığı siyah kuşakla çok dikkat çekti. Bu trende ondan önce uyan ünlüler de oldu; Merve Kotil, Selen Sevigen ve Nurşen Şaşmaz, kuşakta kırmızı yerine siyah rengi tercih etti.   Modacılar ne diyor?

Raşit Bağzıbağlı: Siyah kuşak son iki sezondur çok moda.

Gamze Saraçoğlu: Ben gelinliklerde renkli kuşağı çok beğeniyorum. Pudra ve lilayı şık ve romantik buluyorum. Düğünün konsepti ve gelinliğin modeline uygun olacak şekilde siyah ve lacivert kullanılmasını da çok beğeniyorum. Siyah kuşağı kapalı alan ve tarihi dokulu alanlara daha uygun buluyorum.

Tuba Büyükçınar Demir: Son dönemde yurtdışında benzer uygulamalarla sık sık karşılaşıyoruz. Özellikle pudra, siyah, lacivert ve yeşil renkleri, gelinlik kemerlerinde karşımıza çıkan renkler. Ancak söz konusu özel bir gün ve tasarım da gelinlik olunca, mevzu tamamen kişisel zevklere dayanır ve moda ikinci planda kalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir