Gelin Ayakkabısı Seçerken

14 Ekim 2008

Sample ImageDüğün günü, tebrikleri ayakta kabul edeceğinizi, dans edeceğinizi, kuaföre,stüdyoya bu ayakkabılarla koşturacağınızı düşünürsek ayakkabı seçiminin de ne kadar önemli olduğu ortaya çıkar. Bu nedenle ayakkabınızı seçerken, rahat olmasına, fazla yüksek topuklu olmamasına ve ayağınızı terletmeyecek yumuşak bir deriden yapılmış olmasına dikkat etmek gerekiyor.Ve unutmayın aAyakkabınız, uzun etekli bir gelinlik modeli giyseniz bile görünecektir.

Ayakkabı seçerken ayakların akşam saatlerine doğru şiştiğini unutmayın. Ayakkabınızı çorapsız  giymemenizi öneririz ama çorapsız giyecekseniz pudralamanız önerilir. Topuk konusunda karar verirken, damat ile boy uyumunuzu da düşünün.

Eğer sipariş verip ayakkabınızı imal ettirecekseniz, ayakkabınızın gelinlik provasına yetişmesine dikkat edin. Gelinlik kumaşınızı kullanarak ayakkabı imal ettirebilirsiniz.

Ayrıca topuklu bir model giymekte ısrarcıysanız,o gece için biri diğerine göre daha düz, daha rahat bir modeli de yanınıza bulundurarak istediğinizde

değiştirebileceğinizi de hatırlatmak isteriz.
 
Son olarak ayakkabınızın altına evlenmek isteyen kız arkadaşların adını yazmayı da unutmayın!

Etiketler: Gelin Ayakkabısı, Gelin Ayakkabısı Alırken, Gelin Ayakkabısı Seçerken

Gelin Ayakkabısı Modelleri

Gelinlik Seçerken Dikkat Edeceğiniz Bazı Noktalar 

Beden Yapınıza Göre Gelinlik Seçiminin Püf Noktaları

Gelin İç Çamaşırı Seçiminde Bazı Önemli Noktalar 

Gözde Gelinlik Modelleri 

 

 

Yorum

  • gelinlik kiralanacaksa…ayakkabıyada gerek yok dimi sizcede öyle

  • gercekten kirilacksa istemem ben bu ayakkabiyi iiiiiiiiii

  • bende yakın zamanda evlenicem ve gelin ayakkabısının platformlu olmasından yanayım gezmediğim yer kalmadı en sonunda bakırköyde tınaztepe pasajı atilla kundurada istediğim gibi buldum fiyatlarda makul yorulmadan bulmuş olursunuz hem rahat hem şık

  • kudbettin yeriaçık

    (22 Ocak 2010 - 23:18)

    merhabalar bende nişan arifesinde olan bir gencim.benim asıl söylemek istediğim yazdığınız yazılar ve yorumlar genç kızları yapılması zor olan hayallere sürüklemekte yani herkesin bir bütçesi var.elden gelen yapılır türkiye şartlarında yaşamaktayız.bu yazılan ve bahsedilen şeylerin uygulanması için cok büyük bütçeler gerek. lütfen yazılarda ülkenin her kesimini düşünelim.

  • antaliya getmek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir