Evlilik Listesi

4 Ekim 2008

 Yeni evlenen bir çifte götürülecek hediyenin seçimi hem çok önemli hem de çok zordur.Beğendiğiniz hediyeyi bir başkasının ya da çiftin kendisinin de almış olma ihtimalinin yanı sıra beğenip beğenmeyecekleri de ayrı bir soru işaretidir.Alınan eşyalar ya da verilmiş hediyeler listeden çıkarılır, böylece evinizde on tane vazonuz olmaz.

Evlenecek çiftler, ürünlerini beğendikleri ve bu hizmeti veren bir mağaza ile görüşüyorlar. Kendilerine hediye olarak gelmesini arzu ettikleri eşyaları
belirtiyorlar.Her çeşit ürün girebiliyor bu listeye. Bu eşyalar mağazada onlar için ayrılıp, düğünden birkaç hafta sonrası gibi belirli bir süreye kadar bekletiliyorlar.Hediye almak isteyenler bu mağazalara giderek bütçelerine ve zevklerine uygun olan bir eşyayı listeden seçip alıyorlar.Ya da çiftler online olarak kendilerine ait sayfalarında bu liseyi duyurabiliyorlar. Böylece hediyenin beğenilmeme,kullanılmama ya da aynısından birkaç tane alınmış olması gibi durumlar da ortadan kalkmış oluyor. Aynca bu uygulama ile birkaç kişinin toplanıp, çiftin pahalı olduğu için hemen alamamış oldukları bir eşyayı da alma şansları doğuyor.

Evlilik listenizi hazırlamak için  önce günlük kullanılacak malzemeleri düşünün; tencereler, tavalar, tabaklar, bardaklar, masa örtüleri, vazolar…Liste çıkarmak için dayalı döşeli bir evi gezmek ve akraba ve arkadaşlardan öneri almak iyi olabilir.

Evlilik Listenizi hazırlamak için kayıt olunuz.

 

İlgili Kategoriler:

Düğün Hediyesi İçin Öneriler

Düğün Hediyesi 

Düğün Hazırlıkları Rehberi

Ev Dekorasyonunda Renk Seçimi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir