Evlilik Fuarı 2011 Konsepti Sevgi ve Tolerans

6 Şubat 2011

Evlilik Fuarı 2011Bu yıl dokuzuncusu yapılacak, Türkiye’nin En Büyük Evlilik Hazırlıkları Fuarı “Evlilik Dünyası”, 4-6 Şubat 2011 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek.

 

Fuarın “Sevgi ve Tolerans” olarak belirlenen 2011 konseptinin çekimleri, fotoğraf sanatçısı Koray Kasap ve ekibi tarafından Mardin-Midyat’ın büyülü atmosferinde üç günde gerçekleştirildi.
Çekimler için Mardin-Midyat’ın tercih edilmesinin en büyük sebebi; farklı din ve kökenden insanların, tıpkı mutlu ve huzurlu bir evliliği hayat boyu sürdürebilmek için farklı aile yapılarında yetişmiş iki insanın sahip olması gereken, “Sevgi ve Tolerans”la o bölgede yüzyıllardır bir arada yaşayabilmesiydi.

Brezilyalı ünlü fotomodel Ana Carolina’nın modelliğini yaptığı çekimler fotoğraf sanatçısı Koray Kasap’ın objektifinde hayat buldu.
Bu sene Türkiye’nin perdede moda devi “Brillant”ın ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan fuar, sürprizler ve birçok yenilikle evlilik hazırlığı yapan çiftleri ağırlayacak.

Yorum

  • Bu sac modlei beni korkuturdu. Her zaman bu trendi tasiyamam diye dusunurdum ama yaptiktan sonra fikrim degisti. Yeni trend bu olsa gerek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir