Evlilik Dünyası 2010

6 Şubat 2010

Evlilik Dünyası 20102010 Evlilik Fuarı bugün başladı. Evlilik hazırlıkları denilince akla gelen tüm ihtiyaçları tek çatı altında sunan Evlilik Dünyası Fuarı, her yıl zenginleşen içeriği ve yepyeni konseptiyle 2010 yılında da evlenecek çiftlerin hizmetinde. Fuar 05 – 07 Şubat 2010’da Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Saray’ında!

Evlilik hazırlıkları içindeki çiftler, ihtiyaç listelerini temin etmek için farklı adresler dolaşmak yerine, tüm ihtiyaçları tek çatı altında sunan Evlilik Dünyası Fuarı’nı ziyaret ederek hem hayatlarını kolaylaştırıyor hem de zengin seçeneklerden yararlanıyorlar. 05 – 07 Şubat 2010 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda sekizincisi düzenlenecek olan Evlilik Dünyası Fuarı, geçen yıl olduğu gibi yine otuz bini aşkın evlenecek çifte tüm evlilik hazırlıklarını karşılamaları için rehberlik edecek.

Bu yıl konsept çekimlerini ünlü fotoğraf sanatçısı Fırat Erez’in yaptığı Evlilik Dünyası Fuarı 2010, “Romantik Gelinler, Masalsı Düğünler” başlığı çerçevesinde düzenlenecek. Açılış defilesini sürpriz bir ismin yapacağı ve cemiyet hayatının ünlü simalarının da ziyaret edeceği Evlilik Dünyası Fuarı 2010, bir kez daha gelinlik modasından davet organizasyonlarına ve düğün sofralarına kadar birçok trendin çıkış noktası olacak. Fuar boyunca birbirinden renkli etkinliklere ve unutulmaz bir atmosfere ev sahipliği yapılacak.
2010 Evlilik Fuarı

Evlilik Dünyası Fuarı, İstanbul’daki kanıtlanmış başarısın yanı sıra bu yıl bir “ilk”e daha imza atarak, 08 – 10 Ocak 2010 tarihleri arasında Antalya Cam Piramit’te de kapılarını açacak. Böylece, Türkiye turizminin incisi Antalya’yı dünyanın her köşesinden gelen çiftlerin tercih ettiği evlilik mekanı olarak konumlandırmak hedefine doğru önemli bir adım atılmış olacak.

Evlilik turizminde marka şehir olmaya aday Antalya’daki ilk yılında Evlilik Dünyası Fuarı, sektörde faaliyet gösteren yaklaşık seksen firmayı bir araya getirmeyi ve evlenecek on bini aşkın çifte rehberlik etmeyi amaçlıyor. İster İstanbul’da ister Antalya’da yaşayın, bu fuarı gezmeden evlenmeyin!

ONLINE DAVETİYE İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir