Evlilik Dünyası 2009

19 Ekim 2008

 Evlilik Dünyası 2009Evlilik Dünyası’09

Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı – Rumeli Salonu

06–08 Şubat 2009
Türkiye’nin en büyük en görkemli evlilik hazırlıkları fuarı Evlilik Dünyası, 6-8 Şubat 2009 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Saray’ında 7. kez düzenlenecek. Evlilik sektöründe faaliyet gösteren 200 firmayı bir araya toplayan fuar, her yıl evliliğe adım atacak 25.000 çifte rehberlik ediyor.
 
Önümüzdeki yılın tanıtım çalışmalarında kullanılmak üzere konsept çekimlerini gerçekleştirdiğimiz fuar yine birbirinden şık etkinliklere ev sahipliği yapacak. Her geçen yıl daha da büyüyen evlilik sektöründe fuarın; trendlerin çıkış noktası olması, yılın gelinlik modasının ilk göründüğü yer olması, tüm sektörü bir araya toplayıp rekabet ve kaliteyi arttırması vazgeçilmez olmasını sağlıyor.
 
Evlilik hazırlığı yapan çiftler düğün mekânlarından ev dekorasyonuna, takı-pırlantadan davetiyeye, balayı seçeneklerinden düğün pastasına kadar birçok farklı alanda, tüm ihtiyaçlarına bu fuarda ulaşma şansı buluyor. Çiftlere ve ailelerine olduğu kadar sektöre de hizmet veren, firmalara ışık tutan fuar, sektörün daha verimli, çağdaş ve etkin bir sektör haline gelmesinde bir kez daha lokomotif rol üstlenecek.
 
Her yıl büyük bir heyecanla ve coşkuyla çalışmalarına başladığımız fuarımızın bu yılki konsepti “Bohem İstanbul Gelinleri”. Bu büyük organizasyonun parçası olmak için şimdiden yerinizi ayırtın, Evlilik Dünyası’09’da birlikte olabilmek dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir