Gelin Arabası Süsleme Önerileri
Gelin Arabası Süsleme ÖnerileriGelin arabasını süslemeyi sakın başka birine bırakmayın. Hayalinizdeki gibi olmazsa hayal kırıklığı yaşayabiliriniz. Arabanın modeline zaten önceden haber vermiş olacaksınız. Süsleme içinde büyük günde ana temanızı oluşturacak renkleri kullanmalı ve konsepte uygun süsleri kullanmalısınız.

İşte size gelin arabanızı benzersiz kılacak fikirler:

Eğer temalı bir düğün yapıyorsanız, gelin arabası da temanın bir parçası olmalı. Düğün dekorasyonunda kullandığınız tülleri veya çiçekleri gelin arabası süslemelerinde kullanabilirsiniz.

    * İçi helyum gazıyla dolu balonları aynalara, kapı kollarına bağlayın.
    * Antene bağlanan uzunca bir kurdele, araba giderken, rüzgarda romantik bir şekilde süzülecektir.
    * Araba plakası şeklinde isminizi ve evlendiğiniz tarihi yazan bir panoyu arabanın arkasına yerleştirin. “Evlendik mutluyuz” gibi klasik evlilik anonsları yazabileceğiniz gibi, evlilikle düğünle ilgili hoş bir söz , bir deyim ya da sizi anlatan bir ifade de yazabilirsiniz.
    * Birçok araba yüzeyinin altında manyetik özelliği olan bir metal parçası vardır.  Tabaka halinde magnetler ya da mıktanıs gelin arabasıparçaları alın ve bunların üzerine dilediğiniz süsü yapıştırın. Mesela küçük kelebek ve çiçek süsleriyle bahar havasını gelin arabanızda estirebilirsiniz.

Küçük Ayrıntılarla Harika Gelin Arabaları

    * Arabanın camına güzel sözler yazmak istiyorsanız bir parça sabun işinizi görür. Daha çarpıcı bir hava yaratmak için suyla yıkanan keçeli uçlu kalemleri de kullanabilirsiniz.
     * Yılbaşı ağacı süslemelerinde kullanılan simlerden alın ve bagaj kapağından sarkacak şekilde kapağın içine tutturun. Gelin buketinizden bir taneden arabanın ön kısmına bağlayabilirisiniz.
    * Başka bir alternatif de, arabanızı çeşitli tasarımlarla süslemek. Cardeco isimli firma evlenecek olan çiftlerle birlikte gelin arabaları tasarlıyor ve onları özel günlerinde özel gelin arabalarıyla buluşturuyor.  Gelin arabası hazırlığı sırasında, arabaya zarar vermeyen özel malzemeler kullanıyorlar. Gelin arabası olacak aracın ölçüleri alındıktan sonra araba üzerine yapıştırılacak resimler basılıyor ve diğer süs malzemeleri hazırlanıyor ve iki saat içinde gelin arabası üzerine uygulanıyor. Bu malzemeler yağmurdan etkilenmiyor ve yıkanarak temizlenebiliyor.


İlgili Kategoriler:

Gelin Arabası 

Savaş Arabasından Gelin Arabasına 

Yorum Yazın - (1 yorum var)
İsim
E-Mail
Yorum

Güvenlik kodu:* Code
Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
   Yorumlar (1)
1. Yazan belkay, 06-06-2010 18:23
gelin araba sını süslemek istiyorum
 
Yandex.Metrica