Düğün Dansı

31 Mart 2012

Düğün DansıDüğün müzikleri seçimi her çift için zor bir süreçtir. Seçim yaparken;düğün tarzınızı, nerde yapacağınızı, katılacak davetlileri , düğün yapacağınız mevsimi ve bir çok başka şeyi göz önünde bulundurmak zorundasınızdır.

İlk dansınızın çok özel olmasını ve akıllarda kalmasını istiyorsanız güzel bir dans koreografisi ile davetlilere muhteşem anlar yaşatabilirsiniz.

Ya da özel bir koreografi hazırlamadan da anın tadını çıkarıp kendinizi seçtiğiniz şarkılara bırakabilirsiniz. Zaten şarkılar size,eşinize ve davetlilere muhteşem duygular yaşatacaktır.

Biz ise bu süreçte size küçük bir katkımız olması açısından düğünlerde en çok tercih edilen dans müziklerini derledik.

 

En Çok Tercih Edilen Türkçe Düğün Dansı Müzikleri

           Şarkı                                                    Sanatçı                                   

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Düğün Dansı

29 Ağustos 2008

Dans Eden Gelin ve Damat FotoğrafıBu güzel günde, sevdiklerinize yapacağınız hoş bir sürprizle geceyi daha da renkli kılmaya ne dersiniz? Herkesin dans edebileciğini, bunun özel yetenek gerektirmediğini belirten dans eğitmenleri bu güne özel koreografilerle çiftlere yardımcı olmaktadır. Düğün gününüzden birkaç ay önce derslere başlamanız yeterli olacaktır.Düğünden önce dansınızı düğün ayakkabınızla ve varsa gelinliğinize benzer bir kıyafetle mutlaka tekrar edin.Fotoğraf ve Kamera ile çekecek olan kişiye koreografinizde yer alan güzel figür ve pozları kaçırmaması için uyarın.Tercih edeceğiniz latin danslarından biriyle herkesi size hayran bırakabilir ya da vals ile romantik anlar yaşatabilirsiniz. Seçeceğiniz dans ne olursa olsun gelinliğe,ayakkabı seçiminize,mekana ve konsepte uygun olmalıdır.

İlgili Kategoriler:

İlk Dansınız

Dans Dersleri

İlk Dansınız İçin En Güzel Dans Müzikleri

Düğünlerin Sevilen Dans Şarkıları

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir