Damat Tıraşı

11 Mart 2008

Damat Traşı“Damat Tıraşı” erkeklerin ömürlerinde yaptıracağı en özel traşlardan biridir. Bu nedenle damatların o gün için en uygun kuaförü seçmeleri gerekmektedir. Öncelikle her zaman gittiğiniz kuaförü tercih etmelisiniz. Her zaman gittiğiniz kuaför ( berber ) sizin saç yapınızı daha iyi tanıdığı için daha güzel bir traş yapabilir.

Eğer başka bir kuaför tercih edecekseniz fiyat konusunda önceden konuşmanızı tavsiye ederiz. Damat traşı özel bir traş olduğu için ücretide kendine özgüdür ve kuaförden kuaföre çok değişiklik gösterebilir. Bu nedenle birden fazla kuaför ile görüşmenizi daha iyi olabilir.

Bunun yanında model seçimide çok önem arz eder. Daha önce hiç denemediğiniz bir modeli denemekten kaçınmalısınız. Kendinize yakıştını düşündüğünüz ve denemiş olduğunuz bir modeli tercih etmek sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

Yeni kesilmiş saç kendini çok belli edebileceğinden damat adayının saç traşını bir kaç gün önceden yapması daha güzel bir görüntü oluşturacaktır. Aynı zamanda  düğün töreni hazırlıkları çok yoğun geçeceğinden düğüne yakın olmaması zaman planlaması açısından da daha mantıklıdır. Düğün günü küçük rutüşlarla törene hazır olabilirsiniz.

 

İlgili Kategoriler:

Damat Bakımı

2008 Damatlık Modelleri

Damatlık Alacaksanız Bu Önerilere Kulak Verin 

Damatlık Aksesuarları

 Gelin

Etiketler: Damat tıraşı, damat saçı, Damatlık, Damat Giyim, Takım Elbise, Smokin, damatlık modelleri,damatlık resimleri,damada özel, damadın hazırlığı

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir