Orjinal Evlenme Teklifi Önerileri

Orjinal Evlenme Teklifi ÖnerileriDizlerinizin üzerine çökün, gözlerinin içine bakarak teklifinizi yapın.

Kız arkadaşınızla birlikte yaptığınız bir spor varsa, örneğin birlikte dağ tırmanışı yapıyorsanız ya da dalıyorsanız birlikte bu sporu yaptığınız zaman evlenme teklifi etmek için uygun bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Kamerayı açp karşısına geçin ve sanki karşınızdaymış gibi ona olan hislerinizi anlatın. Konuşmanızı evlenme teklifiyle bitirin.

Uçakla birlikte bir yere seyahat ederken şöyle bir anons yapıldığını düşünsenize:‘Paris'e inmek üzereyiz...Bu arada Ceyda, Emre sana evlenme teklif ediyor?’

Kız arkadaşınızın işten eve döndüğü yol üzerinde ki reklam panolarından birine: ‘Ayşin benimle evlenir misin?’ yazdırabilirsiniz.

Bir film izlemeye gittiğinizde film başlamadan önce ekrana kocaman bir yazı ‘Hülya eşim olur musun? İmza: Arif’ yazdırabilirsiniz.

Sevgililer gününde ona çiçek ve çikolata almak yerine ona bir yüzük alarak ‘Benimle evlenir misin?’ diye sorabilirsiniz.

Seks yaparken sevişmenizin en ateşli anında ona evlenme teklifi edebilirsiniz.

Ona doğum gününde çiçek ya da yüzükle evlenme teklif etmeye ne dersiniz?

Kız arkadaşınızın her gün belli bir saatte dinlediği bir radyo programı varsa o programın sunucusuyla daha önceden konuşup teklifi sizin yerinize dile getirmesini isteyebilirsiniz.

Ikinizin anılarını, fotoğraflarını içeren, içerisinde şiirler, hikayeler ve evlenmek istediğinizi ilan eden bir internet sayfası hazırlayabilirsiniz.

Çiçeklerle aşkınızı konuşmadan da anlatabilirsiniz. Evlilik teklifinde bulunacağınız kişiye göndereceğiniz bir buket çiçeğe iliştirilmiş “Benimle evlenir misin?” yzılı bir kartla teklifinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 
Garsondan yüzüğü içine koyduğunuz bir dilim pastayı ya da bir kadeh şarabı isteyin.

Bir öğlen bir demet çiçek ile işyerinde karşısına dikilin ve teklifinizi yapın.

Banyo aynasına buhara teklifinizi yazın.

Üzerinde benimle evlenir misin yazan pasta yaptırın.

Sürekli okuduğu derginin, kitabın, gazetenin içine teklifinizi yazarak koyun.

Kar varsa kardan adam yapıp eline bir tabelaya “benimle evlenir misin?” yazabilirsiniz ya da pencere,kapı önü gibi görebileceği bir yere karın üstüne teklifinizi yazabilirsiniz.


   Yorumlar (133)
81. Yazan selim, 25-01-2011 14:47
arkadaşlar herkese merhaba, bende teklifimi reklam olmasın en büyük sinema salonlarından birinde yaptım ama 300 liraya yakın para ödemek zorunda kaldım. sonuç olarak arkadan bir zevzeğin beni sinirlendirmesiyle az kalsın karakolda bitecek bir akşam. bunuda göze almayı unutmayın derim. haa sonuç ne mi oldu? evet evet evet :)
82. Yazan erdem, 10-02-2011 10:56
Şöyle orjinal bişey bulamadım gitti ya.. kaç aydır aklımda nasıl bir teklifte bulunacağım ama bi türlü karar veremiyorum.. kız arkadaşım öğretmen acaba en küçük öğrencilerle beraber mi yapsam bu teklifi..?
83. Yazan gülce, 12-02-2011 18:37
En ilginci nedir biliyormusunuz.ben bir bayan olarak erkek arkadaşıma evlenme teklii ettim:Dondan bekleyene kadar oooo:D
84. Yazan mehmet onbaşı, 14-02-2011 17:47
BİR TEK BEYAZ GÜL ALIP OL GÜLÜN YANINA 2 ALYANS ALABİLİRSİNİZ..!! O ALYANSLARDA BÖLE KIRMIZI KURDELELİ KIZ ARKADAŞINIZA O AN EWLENME TEKLİFİ EDEBİLİRSİZ..
85. Yazan büşra, 22-02-2011 12:19
çok güzel her bayanın hayran kalacağı evlenme teklif şekilleri var fakat bunları yacak yada yapmayı düşünecek erkek yok :d
86. Yazan HAKAN, 11-03-2011 12:03
TŞKLER SİTE SÜPER
87. Yazan emir, 26-03-2011 14:35
Bence burdaki teklifler güzel olmasına güzel ama teklifin bizzat erkeğin ağzından çıkması gerekir gibime geliyo daha parlak fikirler olabilirdi burada yazılan fikirlerin çoğu hepsi değil kolaya kaçılmış gibi biraz.
88. Yazan mustafa, 21-04-2011 23:35
tarih: 19 mayıs 2008 
yer: ege denizi'nin mavi suları 
 
olay: ona evlenme teklifi yapacağımdan habersiz olan sevgilim ve bir çok dostumuz ile birlikte denize açıldık, dalış noktasına geldiğimizde, ben asık suratlı modunda birlikte suya girdik, önceden hazırladığım 'benimle evlenirmisin' ve 'evet' yazılı pvc kaplı yazıları yeleğimin içine yerleştirmiştim...derinlik 8-10 metrede, işaretlerle bana bakmasını söyledim, sualtı kameraları çoktan çalışmıştı, sevgilimin şaşkın bakışları altında ilk önce 'benimle evlenirmisin' yazısını sonra 'evet'yazısını çıkartıp eline tutuşturdum..(hayır deme lüksü yoktu) akabinde bir istiridye kabuğu içinde tek taşı parmağına taktım, yaklaşık 20 dakika su altında geçirdiğimiz bu zaman bizim için yeni başlangıç oldu....
89. Yazan altan, 26-04-2011 17:44
ben evlenme teklfimi henüz yapmadım ama kendi aramızda yüzük takmak istediğimde yaptığım olayı paylaşayım.''Mangal bahanesiyle şehrin dışında bir köy evine doğru kız arkadaşım ve arkadaşlarımla beraber yola çıktık,kış vaktiydi.Yola çıktığımız andan itibaren bilinçli yapılmış aksilikler yaşadık mesela evi bulamadık hava zaten karanlık,evi bulduk anahtarı unuttuk kapıyı kırdık (asma kilit)ev soğuk yakmaya odun kömür bulamadık haliyle kız arkadaşım epey bi gerildi bizimkilerde sağolsun tuz biberler :) 
Velakin arkadaşlar dışarıda arabayı kapıya doğru yönelttler orhan ölmezden damla damla şarkısını açtılar kız arkadaşımı alıp kapıya çıktığımda arabanın iki yanında havai fişekler patladı diz çöküp ''Evlilik yolunda benimle ilk adımı atarmısın'' dediğimde önce bi şok oluş sonra bağırarak evet demişti :) Şimdide evlilik teklfi düşünüyorum bakalım nasıl olcak onuda paylaşırım ilerleyen zamanlarda :)
90. Yazan adem tartar, 02-05-2011 15:26
bu öneriler berbat orjinallikle alakası yok.Milleti ayırmayamı çalışıyorsunuz :)
91. Yazan burak, 23-05-2011 11:45
öyle türkiyede bu teklifleri yapacak erkek yok dimi hanımlar 
 
naparsın türkiyedeki kadınlar odun olunca erkeklerede bu odunluk bulaşıyo 
hep kendinize yontun 
 
bu teklifleri anlayacak kadınlar nasip olsun biz erkeklere
92. Yazan Ahmet Topal, 29-05-2011 05:08
İlginç evlilik teklifi arayıp da bulamayanlara, ya da nasıl hallederim diye düşünenlere tavsiyedir : www.evlilikteklifleri.com , Sürpriz Perisi Organizasyon, Şirin Hanım dünya tatlısı bir bayan, inanılmaz fikirleri var... şiddetle tavsiye edilir.
93. Yazan aziz, 11-06-2011 12:37
deli olacam kız arkadasım hemşire bir gecekondu aldım bin pişman oldum.ve halen kredi ödüyorum...taksidi 1,5 sene sonra bitecek.zamanımıydı..valla deli olcam.balonlaramı yazdırsam yada hastane girişine pankartmı astırsam seni seviyorum diye..ama hastane önüne pankart asarsam işine son verirlermi:) şizofren oldum alim allah!
94. Yazan sibe, 14-06-2011 16:50
h,ç güzel şeyler yok bence hepsi çok monoton beğenmedim bana bunlarla teklif yapan erkeğin teklifini kabul etmem zaten :)
95. Yazan serdar, 19-06-2011 19:57
ben yaptım normal konuşuyorduk birden bire hiç beklemeden evlenme teklifi ettim ve çok güzel oldu :):):):
96. Yazan sertac güven, 28-06-2011 09:30
bence bı aksam gıdın evıne çalın ızli gırın ıcerı anne ve babasının onunde önce bı cay ıcın beraber daha sonra anıden teklıfınızı yapın :D
97. Yazan Buse, 18-07-2011 09:12
Ben erkek arkadaşıma evlenme teklifi edicem... Bir ilk olsun istiyorum herşeyi karşıdan beklemem ben ve bunlardan çok daha güzel ve romantik bir fikrim var çok heyecanlıyım...
98. Yazan 47mehmet, 18-07-2011 20:53
evlenmek istiyorum
99. Yazan gökhan, 31-07-2011 09:25
gece sevgiliniz uyurken pencernin önüne yere yanıcı madde dökerek benmle evlenirmisin şeklinde yazabilirsiniz uyandırın ve penceryi açmasını sağlayarak teklif yapabilirsiniz
100. Yazan ege, 08-08-2011 09:58
bu yazanlar cok banel bana daha orjinal daha farklı ve unutulmaz bir sey lazım fikri olan arkadas varsa ve yazarsa çok sevineceğim şimdiden teşekkürler


 

Son Yazılar