Cinsel Yaşam

4 Ekim 2008

 Vücudunuzu ne kadar iyi tanırsanız ne kadar zevk alacağınızı o kadar iyi bilirsiniz. Vücudunuzu keşfetmek sağlıklı bir seks hayatının temelini oluşturuyor.

Seks denilince akla her yönüyle doyum geliyor. İlişkilerinizde düzenli orgazm olmaya başladığınızda hisleriniz değişecek, kendinize zaman tanıyın ve ön sevişmeden zevk alın. Partnerinizin sizi umursaması, ne yaptığını bilen biri olması önemli.Sizi harekete geçiren her ne ise denemekten çekinmeyin, önemli olan eğlenmek..

Seks hayatının sıkıcılığı birçok erkeğin kadını nasıl doyuma ulaştıracağını bilmemesi ve kadının da isteklerini söylemekten çekinmesidir. İşte bu yüzden konuşabilmek ilişkilerin en önemli yönü.Herkes farklıdır. Yatakta nasıl biri istediğinizi söylemekten asla çekinmeyin.

Seksin bu arada fazla kalorileri yaktığını, cildi güzelleştirdiğini, koku ve tat alma duyularını geliştirdiğini, kalbe-damarlara iyi geldiğini, bağışıklık sisteminizi güçlendirdiğini de göz ardı etmemek gerek.Seks kalp ve damarlar için en iyi egzersizlerden biridir. Düzenli seksin adet dönemlerindeki ağrıları azalttığı da bilinmektedir.

 

İlgili Kategoriler:

Psikoloji

Cinsel Yaşam

Gerekli Sağlık Kontrolleri

Doğum Kontrolünün Önemi

Doğum Kontrol Yöntemleri  

Diyet ve Güzellik

Evlenmeden Önce Yaptırmanız Gereken Testler

 

 

Etiketler: Cinsel sağlık,cinsel yaşam, cinsellik,seks, cinse problemler,cinsel sorunlar,doğum kontrolü, doğum kontrol yöntemleri,psikoloji,sağlık kontrolü.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir