Balayı Mutluluğunu Erken Yakalayın

13 Şubat 2009

Balayı Mutluluğunu Erken YakalayınEvlenecek çiftlerin balayı keyfine sanal dünyadan destek var. Erken rezervasyon fırsatını kaçırmayın.

Tur operatörleri, yazın yaklaşmasıyla düğün ve balayı telaşı başlayan çiftlere, rezervasyonlarını şimdiden yaptırarak, daha hesaplı tatil yapma imkanı sunuyor. Normalde balayı çiftleri için yüzde 10-15 gibi indirimler uygulanırken, erken rezervasyonda bu yüzde 25-30’lara varmaktadır.

Düğün tarihini belirleyen çiftler balayı kararlarını genellikle bu dönemde almaktadır. Oteller erken rezervasyon döneminde bile balayı çiftlerinin taleplerine göre oda süsleme, şampanya, odaya özel kahvaltı, özel akşam yemekleri gibi “çiftlere özel uygulama” yapabilmektedir.

Çiftlere yurt içindeki alternatif tesisler için gecelik kişi başı 150-600 YTL, Seyşeller, Maldivler, Bali, Langkawi Phuket gibi yurt dışındaki tatil merkezleri için de 1000 ile 2000 Euro arasında fiyatlar sunulmaktadır.

Oteller, balayı çiftlerine çatı katında, deniz manzaralı, özel döşenmiş, güneşlenme terasında jakuzisi bulunan veya saten/ipek kırmızı yatak takımı, banyoda özel dekor, özel hazırlanmış aroma köpüklü jakuzi, özel sunum tabağındaki tatlı ve şampanya sunulan balayı odaları hazırlayabiliyor.

 

İlgili kategoriler:

Yurtiçi Balayı

Yurtdışı Balayı

Balayı Önerileri

Kıbrıs’ta Balayı 

Balayı’na Çıkarken Dikkat 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir